Dzień Dziecka w naszej szkole upłynął w bardzo miłej atmosferze. Z tej okazji Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów słodką niespodziankę – pyszne lody!
Za sprawne przeprowadzenie akcji odpowiadał Samorząd Uczniowski, dzięki któremu każdy uczeń, nauczyciel i pracownik szkoły mógł cieszyć się tym wyjątkowym poczęstunkiem.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. To był pełen uśmiechu i radości dzień!












