1 czerwca w Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się III Banachowy Turniej Tenisa Stołowego. Po pięciu godzinach zmagań i dobrej zabawie uświetnionej pysznymi lodami, wyłoniliśmy zwycięzców.
W kategorii dziewcząt:
I miejsce Ksenia
II miejsce Wiktoria
III miejsce Valeryia
W kategorii chłopców:
I miejsce Konrad
II miejsce Patryk
III miejsce Dawid
Serdeczne gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za piękną i sportową rywalizację. Dziękujemy jak co roku Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród. Do zobaczenia za rok!
Nauczyciele wychowania fizycznego
















