Ułatwienia dostępu

sekretariat.lo44@eduwarszawa.pl.  |  Tel.: 22 840-36-48, 22 841-75-98

III Banachowy Turniej Tenisa Stołowego

1 czerwca w Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się III Banachowy Turniej Tenisa Stołowego. Po pięciu godzinach zmagań i dobrej zabawie uświetnionej pysznymi lodami, wyłoniliśmy zwycięzców.

W kategorii dziewcząt:

I miejsce Ksenia

II miejsce Wiktoria

III miejsce Valeryia

W kategorii chłopców:

I miejsce Konrad

II miejsce Patryk

III miejsce Dawid

Serdeczne gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za piękną i sportową rywalizację. Dziękujemy jak co roku Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród. Do zobaczenia za rok!

Nauczyciele wychowania fizycznego

Powiązane posty