Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 14.10 w Dniu Edukacji Narodowej w szeregi naszych uczniów oficjalnie dołączyli pierwszoklasiści. Pomimo chłodu, uroczyste ślubowanie odbyło się na patio.

W obecności Dyrekcji szkoły, wychowawców oraz pozostałych nauczycieli, przy udziale sztandaru przedstawiciele klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając z godnością reprezentować szkołę, rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki, zachowywać godną postawę moralną i obywatelską.

Uroczystość poprowadzili przedstawiciele Samorządu szkolnego.  Pani Dyrektor, Marzena Kozłowska, wygłosiła ciepłą mowę skierowaną do nowych uczniów.

Oprawę artystyczną przygotowała klasa 2C wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Reszko-Kurek i panią Anetą Nagajek.

Dla upamiętnienia tego wydarzenia przedstawiciele klas pierwszych posadzili wspólnie krzew hortensji i umieścili  pamiątkowa tabliczkę.

Naszym młodszym uczniom, którzy oficjalnie stali się częścią szkolnej społeczności naszego liceum  życzymy, aby w czasie czterech lat nauki nie tylko zdobywali wiedzę, ale także rozwijali swoje pasje i nawiązywali przyjaźnie, które przetrwają lata.

Oficjalnie witamy w gronie uczniów Banacha.