STUDNIÓWKA 2020

W sobotę 11 stycznia 2020 odbył się w Forcie Legionów przy ulicy Zakroczymskiej 12 i zapisał się,  jako udany BAL STUDNIÓWKOWY BANASZAKÓW.

Wszystko zagrało znakomicie.  Grupa Rodziców naszych maturzystów stworzyła Komitet Studniówkowy i dzięki Ich niezwyczajnemu poczuciu estetyki, taktu i sprawności organizacyjnych (o czasie poświęconym na ten cel nie wolno zapomnieć) uczestniczyliśmy w rewelacyjnej Studniówce Liceum Banacha. Bardzo miłym akcentem przed balem było wystąpienie Agnieszki Ćwiek i Szymona Ofata z klasy 3F z podziękowaniami dla nas nauczycieli i dla koleżanek i kolegów maturzystów,  a w ślad za nim padły ciepłe  słowa dla Wychowawców od reprezentantów Wychowanków poszczególnych klas.

Gwarantem sukcesu byli również eleganccy Panie i Panowie Maturzyści, świadomie korzystający ze swojej dorosłości, gustowne, niepowtarzalne wnętrza, wodzirej i didżej starający się zaspokoić wszystkie oczekiwania muzyczne  oraz różnorodne, eleganckie i smaczne propozycje kulinarne.

To właśnie przepis na udany bal i dobry prognostyk na przyszłość dla maturzystów – maj też będzie udany!

Chcę pięknie podziękować p. Małgorzacie Kalecie – mamie Gabrysi z 3B, p. Marzannie Szymborskiej – mamie Oli z 3C, p. Joannie Kulawik – mamie Kacpra z 3C, p. Edycie Ćwiek – mamie Agnieszki z 3F, p. Beacie Gosk – mamie Maksa z 3A, p. Monice Parczewskiej – mamie Konrada z 3A, p. Alinie Polit – mamie Adriana z 3A, p. Wojciechowi Barańskiemu – tacie Michała z 3E oraz p. Robertowi Popadyńcowi – tacie Mateusza z 3F tworzącym organizacyjną doskonałość w dziele Studniówka 2020 –  ukłony i najcieplejsze serdeczności. Wychowawcom klas 3, a szczególnie prof. Katarzynie Rukujżo, która wykonała nieocenioną pracę koordynatora działań z Rodzicami. Naszemu zespołowi nauczycieli WF za choreografię poloneza dostosowanego do każdej powierzchni, liczby uczestników i innych nieprzewidzianych okoliczności – wielkie dzięki. Polonez też na światowym poziomie, jak i całość wydarzenia STUDNIÓWKA 2020.

W imieniu Pana Dyrektora i swoim
Katarzyna Rubin

[niebawem będzie tu kilka fotek]

KALENDARZ WYDARZEŃ

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

PRZYDATNE LINKI