SUKCES W KONKURSIE WIELCY POLSCY MATEMATYCY ZNANI I NIEZNANI

Bardzo miło nam poinformować, że film „Lwowska Szkoła Matematyczna w oczach uczniów 44 L.O. im. Stefana Banacha” otrzymał II nagrodę w konkursie grantowym Fundacji mBanku w kategorii Lwowska Szkoła Matematyczna.

W konkursie wzięło udział 146 szkół z całej Polski, a jury nagrodziło 18 prac w pięciu kategoriach. Nagroda w wysokości 5000 złotych zgodnie z regulaminem konkursu zostanie przeznaczona na wspieranie edukacji matematycznej w naszej szkole.

Serdecznie gratuluję autorom projektu: Andrzej Kamiński – scenariusz i reżyseria, Hania Świstak – montaż, Hubert Ragan, Michal Sobczyk, Maksymilian Gosk – przygotowanie techniczne, Stanisław Dusza, Jakub Giżewski, Michał Barański, Szymon Ofat, Zuzia Wywigacz,  Adrian Wiktorski, Erwin Gębal, Michał Dudek – aktorzy.

Szczególne podziękowania składamy naszym polonistom: prof. Anecie Nagajek, prof. Jolancie Żukowskiej, prof. Monice Kozioł, prof. Beacie Kozakowskiej, prof. Bronisławowi Kądzieli za przygotowanie przedstawienia, którego fragmenty zostały wykorzystane w projekcie.

Idea konkursu zakładała współpracę nauczycieli matematyki i historii. Nad projektem naszych uczniów czuwali: prof. Anna Mandecka, prof. Marzena Kozłowska, prof. Aneta Osińska, prof. Monika Szczęch i  prof. Maciej Turkiewicz.

Więcej o pracach konkursowych można przeczytać i zobaczyć nagrodzony film na stronie:

Nagrodzony filmik można obejrzeć  << TUTAJ >>

Monika Szczęch