WIZYTA W SGH

W dn. 27.04.2022 r. klasy 2c i 3c odwiedziły kampus Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczniowie wzięli udział w wykładzie „Zwycięskie strategie przedsiębiorstw„. Następnie odbyło się spotkanie z kierownikiem oraz pracownikiem działu rekrutacji SGH, na którym przedstawiono zasady procesu rekrutacji, omówiono oparte na doświadczeniu lat ubiegłych progi punktowe, strukturę studiów polsko – i anglojęzycznych. Zarówno wykład, jak i spotkanie, miały miejsce w historycznej auli głównej SGH. Następnie uczniowie zwiedzili uczelnię, a przede wszystkim zabytkową bibliotekę uczelni, w której zapoznali się z księgozbiorem, zasadami oraz sposobem działania katalogów.

Klasy 2c i 3c, objęte projektem klasy akademickiej SGH odbyły wycieczkę pod opieką prof. Bożenny Stanisławskiej (koordynatora projektu) oraz wychowawczyń – prof. Małgorzaty Reszko-Kurek oraz prof. Sylwii Dańczak.

Wycieczka do gmachu głównego SGH była jednym z elementów projektu Klasa Akademicka SGH. Dotychczas klasa 2c brała udział w kilku webinariach prowadzonych przez wykładowców SGH z zakresu zarządzania i marketingu.

Liczymy na dalszą owocną współpracę z uczelnią i dziękujemy za dotychczasowe inicjatywy.

Małgorzata Reszko-Kurek
Bożenna Stanisławska