28 maja obyła się ostatnia debata fazy grupowej Warszawskiej Ligi Debatanckiej. Nasza drużyna w składzie: Lena, Blanka, Aleksander i Tomek wygrała tę debatę! Byliśmy stroną opozycji.
Teza debaty brzmiała:
Należy popierać działania haktywistów polegające na ujawnianiu prywatnych danych osób aktywnie współpracujących z reżimami autorytarnymi.
Naszym przeciwnikiem była drużyna z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej. Tą debatą zakończyliśmy fazę grupową Warszawskiej Ligi Debatanckiej – zakończyliśmy ją na pierwszym miejscu wygrywając wszystkie 7 debat!

To wielka duma i powód do radości! Dziękuję całej wyjątkowej drużynie debatanckiej, wszystkim osobom, które debatowały w tym sezonie. Wasza praca, zaangażowanie i serce do debatowania robią ogromne wrażenie. Przed nami kolejny etap – faza pucharowa. Niezmiennie trzymamy mocno kciuki !
Renata Graczkowska






