Ułatwienia dostępu

sekretariat.lo44@eduwarszawa.pl.  |  Tel.: 22 840-36-48, 22 841-75-98

Wygrywamy ostatnią debatę oksfordzką fazy grupowej!

28 maja obyła się ostatnia debata fazy grupowej Warszawskiej Ligi Debatanckiej. Nasza drużyna w składzie: Lena, Blanka, Aleksander i Tomek wygrała tę debatę! Byliśmy stroną opozycji.

Teza debaty brzmiała:

Należy popierać działania haktywistów polegające na ujawnianiu prywatnych danych osób aktywnie współpracujących z reżimami autorytarnymi.

Naszym przeciwnikiem była drużyna z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej. Tą debatą zakończyliśmy fazę grupową Warszawskiej Ligi Debatanckiej – zakończyliśmy ją na pierwszym miejscu wygrywając wszystkie 7 debat!

To wielka duma i powód do radości! Dziękuję całej wyjątkowej drużynie debatanckiej, wszystkim osobom, które debatowały w tym sezonie. Wasza praca, zaangażowanie i serce do debatowania robią ogromne wrażenie. Przed nami kolejny etap – faza pucharowa. Niezmiennie trzymamy mocno kciuki !

Renata Graczkowska

Powiązane posty